Santa Ponsa

Kokemuksia Santa Ponsan huoneistohotellista Jardin de Playa? Kiitollisena tietoja otetaan vastaan, sillä matkaan olisi lähdössä myös 1,5 vuotias lapsi.
2928
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö tosiaankaan löydy ketään paikasta tietävää?!? Toisaata sain hiukan tietoa Santa Ponsasta, ja kuulosti edelleen hyvälle=)
Mutta kaipailisin kovasti tietoja ko. huoneistohotellista!

Muutkin asialliset kokemukset Mallorcasta ovat tervetulleita!

Äänestä

Käytiin eka kerran Santa Ponsassa jo 23 vuotta sitten,paikka tosi hyvä pienen lapsen kanssa,ranta
matala ja tyyni.Kyseinen hotelli ihan mukava ja siisti.Viime syksynä oltiin siinä.Lapsiystävällinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön-kokematon kirjoitti:

Kokemuksia Santa Ponsan huoneistohotellista Jardin de Playa? Kiitollisena tietoja otetaan vastaan, sillä matkaan olisi lähdössä myös 1,5 vuotias lapsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu