Kuinka siinä näin pääsi käymään?

Miksi siinä juuri niin kävi, että sinut synnyttänyt siittiö voitti kilpajuoksun, vaikka muita vaihtoehtoja oli kymmenen miljoonaa. Olet niin epätodennäköinen yksilö ja kuitenkin totta! Ehkä kannattaisi kokeilla lottoa, vaikka toinenkin sattuma kolahtaisi!
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että ihan näin henkevä aloitus!

Äänestä

voitit uimakilpailun?
Joka toista haukkuu,sen napa pyörii ja paukkuu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että pitikin sattua! kirjoitti:

Miksi siinä juuri niin kävi, että sinut synnyttänyt siittiö voitti kilpajuoksun, vaikka muita vaihtoehtoja oli kymmenen miljoonaa. Olet niin epätodennäköinen yksilö ja kuitenkin totta! Ehkä kannattaisi kokeilla lottoa, vaikka toinenkin sattuma kolahtaisi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu