takaiskarit

mondeo stw -98 löytyskö tietoa miten saa iskarin
ylämutterin auki ja takaisin kiinni ? tilan ahtaus !
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

itse vaihdoin juuri kyseiseen malliin takaiskarit. Tarvitaan muistaakseni 15 mm:n räikkälenkkiavain ja hylsyavain nivelellä ja pitkällä varrella, myös muita sopivia nivelavaimia voi käyttää. Onneksi mutterit eivät luultavasti ole ruosteessa. Tosi ahtaat paikat !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuso kirjoitti:

mondeo stw -98 löytyskö tietoa miten saa iskarin
ylämutterin auki ja takaisin kiinni ? tilan ahtaus !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu