Ha...

Älä ihastu, älä rakastu äläkä varsinkaan rakasta. Prkl se sattuu, kun huomaa seisovansa taas yksin sydän pirstaleina... Mutta hei, jatketaan.
2481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on kauheaa kun ihastuu johonkin ja tietää ettei voi saada itselleen kyseistä henkilöä.. :S Silti hän pysyy mielessä vielä pitkääm

Äänestä

Mutta mites niiltä välttyisi...? Ehkä pitäs piiloutua jonnekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin siinä aina käy kirjoitti:

Älä ihastu, älä rakastu äläkä varsinkaan rakasta. Prkl se sattuu, kun huomaa seisovansa taas yksin sydän pirstaleina... Mutta hei, jatketaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu