Osaisko joku vastata millanen on 2007 primera 1,8 eli onko vikoja paljon näin alussa olen harkinnut sellasta kun entisestä primerasta sais niin hyvin siihen vaihdossa
primera Mies
Ostanko
61104
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Noissa malleissa ei oo oikein kannet kestänyt.
Ollut jotain valuvikaa.....
yhtään en oo kuullu vaikka päivittäin noita näenkin
Täyttä paskaa siinäkin lapsi väittää. Ei ole kansissa valuvikoja. Sen sijaan öljyä jotkut 1.8:t hörppii mutta se on eri juttu se ja käsitelty tällä palstalla loppuun asti.
Rahanarvoinen vihje..pysy kaukana nissaneista. Kolme olen uutena ostanut,kahteen tyytyväinen ja kolmas oli tämä öljylinko Primera. Kaukaa tulen Nissanit ainakin minä kiertämään. Oli senverran kova opetus tämä viimeinen hankinta.
Onhan siinä tehdas takuutakin vielä jäljellä parivuotta ja loppu pelissä itsellesihän sen ostat, sanokoon muut mitä vaan.
Ohan se viimesen päälle edullinen ja tilava. Hassun hauskasti Tiida maksaa merkkiliikkeessä saman kuin 2008 - mikset osta sitä.