Erittäin paljon vitsejä on.

Hikiesiintymä

Minkä ihmeen takia ei ole jenkkivitsejä, pelkkiä linkkejä johonkin youtubeen tai teidän tyhmään nettipelin rahanruinaus sivustoon.

3

2483

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jokuhinen

      Yksityiskoneessa oli neljä matkustajaa ja yksi salamatkustaja. Nuori poika joka oli halunnut lomaa koulusta ja hypännyt siihen koneeseen. Kone oli viemässä Amerikan presidenttiä erääseen vaalitilaisuuteen. Mukaan hän oli ottanut myös paavin.
      Keneeseen tuli vika ja koneessa oli vain neljä laskuvarjoa, joten henkivartijat päättivät pelastaa ainakin presidentin. He kaikki hyppäsivät ulos ensimmäisinä.
      Paavi sanoi pojalle olet vielä nuori, joten ota sinä toi viimeinen laskuvarjo. Minä olen niin paljon jo nähnyt elämää. Mene sinä vain.

      Pojan ilme kirkastui ja hän sanoi paaville. Meille molemmille on varjot, koska Buch otti hädissään mun koulurepun.

    • kiitosttt

      testi

    • x-mainari

      Amerikkalainen pikkupoika "Äiti miksi minä kierrän ympyrää?" "Ole hiljaa tai naullan toisenkin jalkasi lattiaan"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      117
      12385
    2. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      61
      4806
    3. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      155
      4427
    4. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      465
      4178
    5. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      118
      4108
    6. 73
      3748
    7. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      54
      2843
    8. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      23
      2761
    9. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      57
      2069
    10. Kauhea ikävä iski

      Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko
      Ikävä
      21
      1667
    Aihe