Minkä ihmeen takia ei ole jenkkivitsejä, pelkkiä linkkejä johonkin youtubeen tai teidän tyhmään nettipelin rahanruinaus sivustoon.
Erittäin paljon vitsejä on.
3
2465
Vastaukset
- jokuhinen
Yksityiskoneessa oli neljä matkustajaa ja yksi salamatkustaja. Nuori poika joka oli halunnut lomaa koulusta ja hypännyt siihen koneeseen. Kone oli viemässä Amerikan presidenttiä erääseen vaalitilaisuuteen. Mukaan hän oli ottanut myös paavin.
Keneeseen tuli vika ja koneessa oli vain neljä laskuvarjoa, joten henkivartijat päättivät pelastaa ainakin presidentin. He kaikki hyppäsivät ulos ensimmäisinä.
Paavi sanoi pojalle olet vielä nuori, joten ota sinä toi viimeinen laskuvarjo. Minä olen niin paljon jo nähnyt elämää. Mene sinä vain.
Pojan ilme kirkastui ja hän sanoi paaville. Meille molemmille on varjot, koska Buch otti hädissään mun koulurepun. - kiitosttt
testi
- x-mainari
Amerikkalainen pikkupoika "Äiti miksi minä kierrän ympyrää?" "Ole hiljaa tai naullan toisenkin jalkasi lattiaan"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....408600Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3006480- 576399
Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?995867Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k445508Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️524884Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem2284224Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe44001- 1513726
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!393282