Erittäin paljon vitsejä on.

Hikiesiintymä

Minkä ihmeen takia ei ole jenkkivitsejä, pelkkiä linkkejä johonkin youtubeen tai teidän tyhmään nettipelin rahanruinaus sivustoon.

3

2486

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jokuhinen

      Yksityiskoneessa oli neljä matkustajaa ja yksi salamatkustaja. Nuori poika joka oli halunnut lomaa koulusta ja hypännyt siihen koneeseen. Kone oli viemässä Amerikan presidenttiä erääseen vaalitilaisuuteen. Mukaan hän oli ottanut myös paavin.
      Keneeseen tuli vika ja koneessa oli vain neljä laskuvarjoa, joten henkivartijat päättivät pelastaa ainakin presidentin. He kaikki hyppäsivät ulos ensimmäisinä.
      Paavi sanoi pojalle olet vielä nuori, joten ota sinä toi viimeinen laskuvarjo. Minä olen niin paljon jo nähnyt elämää. Mene sinä vain.

      Pojan ilme kirkastui ja hän sanoi paaville. Meille molemmille on varjot, koska Buch otti hädissään mun koulurepun.

    • kiitosttt

      testi

    • x-mainari

      Amerikkalainen pikkupoika "Äiti miksi minä kierrän ympyrää?" "Ole hiljaa tai naullan toisenkin jalkasi lattiaan"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      77
      3636
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      33
      2979
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      77
      2696
    4. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2644
    5. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      2425
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2282
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      56
      1911
    8. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      15
      1762
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1756
    10. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1663
    Aihe