Erittäin paljon vitsejä on.

Hikiesiintymä

Minkä ihmeen takia ei ole jenkkivitsejä, pelkkiä linkkejä johonkin youtubeen tai teidän tyhmään nettipelin rahanruinaus sivustoon.

3

2458

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jokuhinen

      Yksityiskoneessa oli neljä matkustajaa ja yksi salamatkustaja. Nuori poika joka oli halunnut lomaa koulusta ja hypännyt siihen koneeseen. Kone oli viemässä Amerikan presidenttiä erääseen vaalitilaisuuteen. Mukaan hän oli ottanut myös paavin.
      Keneeseen tuli vika ja koneessa oli vain neljä laskuvarjoa, joten henkivartijat päättivät pelastaa ainakin presidentin. He kaikki hyppäsivät ulos ensimmäisinä.
      Paavi sanoi pojalle olet vielä nuori, joten ota sinä toi viimeinen laskuvarjo. Minä olen niin paljon jo nähnyt elämää. Mene sinä vain.

      Pojan ilme kirkastui ja hän sanoi paaville. Meille molemmille on varjot, koska Buch otti hädissään mun koulurepun.

    • kiitosttt

      testi

    • x-mainari

      Amerikkalainen pikkupoika "Äiti miksi minä kierrän ympyrää?" "Ole hiljaa tai naullan toisenkin jalkasi lattiaan"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4458
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      156
      3352
    3. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      58
      2667
    4. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2584
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      133
      2487
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1903
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1721
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1636
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      174
      1590
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      38
      1293
    Aihe