5110

eli millane puhelin tuo o? kui iso ja onko kuvvaa missään täälä netisä?
3293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..vanha puhelin, mutta toimiva sellainen! omani kesti ainakin 4 vuotta ehjänä, ei tarvinnut korjata tms. kun ostin uuden, 3410 se hajosi heti, näyttöön tuli viiru, eli osa tekstistä ei näkynyt. ja toisekseen sen asetukset oli pielessä, en voinut vastata soittoihin koska puhelin ei soinut...kannattaa siis olla vanha ja hyvä puhelin, 5110...!

Äänestä
  • Kannattaakohan sitä enää ostaa??!! Arvo ehkä max. 10€ Muistathan että se on ykstaajuus kapula

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mää kirjoitti:

eli millane puhelin tuo o? kui iso ja onko kuvvaa missään täälä netisä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu