Hiustyylini

Luumumarmeladilla päälaelle leviteltyjä lehmänlantaisia jouhia. Navetasta.
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vein laatikollisen Viviscalia sinne, kun en enää tarvitse. Vuokratulot kasvaa. Inflaatio maksaa loput lainasta. Vuosibonukset ennätyksessä. Uusi työsuhdeauto tilattu.

Äänestä

Vedätin tuuheat kulmakarvani päälaelle, kiristämällä nahkaa niskasta. Silmäripsistä sain uudet kulmakarvat. Seuraavaksi on tarkoitus kiristää perskarvat ylös niskahiuksia tuuhentamaan. Tähän taidan jo tarvita apua. Olisikohan 6 tonnin pullotunkista apua vai käytänkö taljaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sasikalju kirjoitti:

Luumumarmeladilla päälaelle leviteltyjä lehmänlantaisia jouhia. Navetasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu