Beretta pintail

Tietääkö kukaan onko Beretta pintail (puoliautomaatti) hyvä haulikko,tai onko se kenties arvokaskin?
2893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itselläni on ollut samanmerkkinen haulikko vuodesta 2001.
Ammuttu n.1000 laukausta.
Hyvä on, ei ole tullut yhtään syöttö/ muuta häiriötä.

Ostin uutena ja maksoi 4000mk
mukana 3supparia ja avain.

Mitähän mahtaa tänäpäivänä maksaa?

Äänestä
  • hinta n 750-800 euroo.vastaava

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hunter kirjoitti:

Tietääkö kukaan onko Beretta pintail (puoliautomaatti) hyvä haulikko,tai onko se kenties arvokaskin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu