Oon aina tienny et morgenstern on homo mut nyt meni uskottavuus myös sclierenzaueriin josta oon kuvitellu et on kova jätkä. Mut ei, poistuu itkien mäkimontusta, ei vittu.
Schlierenzauer
3
314
Vastaukset
- hieman vaarmaan
vituttaa, kun äiti on kertonut kuinka hyvä hypääjä olet. Itku sinä tulee pitkän ilon jälkeen tappiosta. Ja rumasta sellaisesta. Elämä opettaa poikaa.
- Ilman sinivalkoisia laseja.
Kun oli pari kisaa sit kakkonen? Oli muuten niin apea, että kohta lentää kypärä jonkun päähän.
- miepä
on kova jätkä. Näiltä kirjoittelijoilta ei taitais itseltään löytyä riittävästi "munaa" edes tulla sieltä tornista alas.
Enkä usko myöskään, että Morgenstern olisi homo, ja mitä väliä vaikka olisikin.
Ottakaa nyt välillä ne paljon puhutut sinivalkoiset lasit silmiltänne ja yrittäkkää ymmärtää edes jotain. Aina kun joku voittaa suomalaisen, se toinen on homo tai jotain vastaavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä15111406- 288102
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.565874Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1624749- 154671
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai324331Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas844193- 843477
- 803240
- 481741