Milloin hullut päivät keväällä 2008

Hei,

tietääkö joku, koska hullut päivät ovat keväällä??? Edellisinä vuosina ovat olleet viikoilla 13 ja 14.
919691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

maalis-huhtikuussa

Äänestä

että stokan hullutpäivät,että maalaisetkin ymmärtää.Viimetalvena sai kuulemma 500 € me-pa. Mai pääng.Numiluu?

Äänestä
  • Viime keväänä hulluilla päivillä (ei talvella) sai 499e:lla lipun esim. Hong Kongiin.

    Äänestä

jooo, nyt vaan hulluille päiville heti. saa halpaa kertistä kinukkishittii ja edullisii finskin lentolippuja koneeseen, jossa toinen moottori melkeen korjattu ennen reissua. hyvää shoppailu-fiilistä, ja entistäkin parempaa lifestylee. jep.

Äänestä

Vuonna 2008 ovat 2.-5.4. Tiedon saa Helsingin kaupungin rakennusvirastolta (Stokka joutuu anomaan lupaa kukkien myyntiin ulkona).

Äänestä
  • Kiitos tiedosta! Mitäköhän lentoja siellä tällä kertaa myydään...?

    Äänestä

  • Hei Minimus100,

    fiksua toimintaa. löytääkö tiedon nettisivuilta vai miten pääsit käsiksi?

    Äänestä

Viikolla 14 ovat 2.-5.4.

Äänestä

HP08

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Malttamaton kirjoitti:

Hei,

tietääkö joku, koska hullut päivät ovat keväällä??? Edellisinä vuosina ovat olleet viikoilla 13 ja 14.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu