Olen kevään aikana pistäytymässä parin päivän verran Wienissä. Tietääkö joku liikkeitä, joissa myydään NAISTEN isoja vaatteita ? Osoitteet myös tervetulleita. Kiitokset etukäteen !
Vastaukset 3
- ..kauppoja
Ulla Popken siellä ainakin on ja C&A. U Popken on muistaakseni hollantilainen yritys. C&A:lla on myös hyvä valikoima.
- tuttuja
Molemmissa kivoja vaatteita. Popken on saksalainen alunperin.
- xxl kokemukset
tuttuja kirjoitti:
Molemmissa kivoja vaatteita. Popken on saksalainen alunperin.
http://www.yatego.com/sqn,xxl
Olen vuosia osteskellut vaatetta ja mikä ihanuus , samaa sarjaa sai sovittaa sekä jakku, hame, housut takki eri kokoa. Ei ilmekkään myyjällä värähtänyt.
Täältä hieman sanastoa http://www.izito.de/hz/uebergroesse-abendkleid-kleidung-jahr
Näissä hurmaavia http://www.shop.alpenwahnsinn.de/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571480Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568