Eli turha stressata jonkun keskimittasen (18cm) kanssa, sillä tulee ihan hyvin toimeen kun tietää mitä tekee. Tärkeämpää on että sitä osaa käyttää!!! Eli semmonen parikyt senttiä, ehkä sentti, kaks allekin kelpaa mainiosti.
Miehet miehet niistä peniksistänne
Minni
122498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
jee
Pitääkö leikata oma irti, ja ostaa synteettinen tilalle, jos on paljonkin alle ton 18cm?? :,(
näitä lapsosia...
Tää oli hyvä!
oon samaa mieltä :)
Eikä naisillakaan tarvitse olla mitkään jättimäiset rinnat. D-kuppikin riittää mainiosti jos tyttö muuten on hoikka ja siro rakenteinen.
Kuules Minni et taida tietää mistä puhut, sillä ei 18 senttisellä munalla kehtaa mennä edes yksin kuselle. Se on todella surkeen pieni! Mun mielestä tollaset 27-35 senttiset on vasta sellasia joita kehtaa mennä tarjoamaan tyttösile tai poijille. Sinä oot tainnu olla ihan kesken kasvusten kanssa kun luulet tuollaisen 18 nysän kelpaavan miehen töihin. ISO SE OLLA PITÄÄ.
On tainnut minni jäädä vähän jälkeen ajassaan keskimitta on nykyään 15 senttiä, noita kahden kympin jortikoita löytyy vain n. 20 prosentilta. Enkä mä käsitä miks sitä aina mietitään, onko miehillä lyhyt? miksei mietittäis, onko naisilla löysä?=)
"noita kahden kympin jortikoita löytyy vain n. 20 prosentilta"
20cm ja yli löytyy parilta prosentilta valkoisista miehistä.
mun muna riittää mulle täysin! Saa luvan kelvata, koska se on normaalin kokoinen ja en mäkään mittaile kenenkään vaginan syvyyttä!!
ONKO SILLÄ NYT VÄLIÄ MINKÄ KOKONEN SE ON??? mun mielestä ei paskan vertaa. alkaa vähän ärsyttää kun jokasella on kuitenki oman kokonen ja sillä hyvä! ei sillä oo väliä!
Vittu mä oon 17 ja mulla on 15cm ja oon tyytyväinen siihen! Jos joku on sitä mieltä että se on pieni niin ei todellakaa kiinnosta vitun vertaa!!!