Kokoamisesta...

Tuossa ynnäilin saldoani ja totesin että rahua ois pistää uutta osaa toosaan.
Nyt asiaan vihkiytyneiltä mielipiteitä kokoonpanosta: MSI K7N2-Delta L
johon 512 MT 333Mhz DDR Dimm ja AMD:n 2000 Athloni. Näyttiksen vaihto, jossa ostan uuden Club 3D Radeon 9700:n.
Toimiiko moinen kyhäelmä?
4199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Tuo oli lähinnä mun aliarviointia.

    Äänestä

Eikö muka kellään ole mielipidettä asiaan?
Toinen Outwar-linkki, johon en mene, ja sillon palaa käpy.

Äänestä

Eihän tuossa mitääns suurempia ongelmia pitäisi ilmetä. Riippuu tietysti mihin aiot sitä käyttää. Emosta mulla ei ole kyllä mitään havaintoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spedelinko kirjoitti:

Tuossa ynnäilin saldoani ja totesin että rahua ois pistää uutta osaa toosaan.
Nyt asiaan vihkiytyneiltä mielipiteitä kokoonpanosta: MSI K7N2-Delta L
johon 512 MT 333Mhz DDR Dimm ja AMD:n 2000 Athloni. Näyttiksen vaihto, jossa ostan uuden Club 3D Radeon 9700:n.
Toimiiko moinen kyhäelmä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu