kertokaa perhevinkkejä? :)

eli kertokaa jottain "perhevinnkejä" jottain mitä voisi keksiä pelaamiseen. olen kyllästyny ku en keksi mtn hauskaa simsiin perheen juoneksi. samanlaisia kuin mansikkasimsissä on mutta muita lisää?

pelaatteko te aina samanlaisella juonella?
1192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niitä tapojahan on ihan miljoona. naita sim posteljoonille tai murtovarkaalle. hanki useampi rakastettu, talo täyteen lapsia... kaikki mikä on mahdollista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eli kertokaa jottain "perhevinnkejä" jottain mitä voisi keksiä pelaamiseen. olen kyllästyny ku en keksi mtn hauskaa simsiin perheen juoneksi. samanlaisia kuin mansikkasimsissä on mutta muita lisää?

pelaatteko te aina samanlaisella juonella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu