fuerteventura

Lähiaikoina käyneet. -.Tekemiset lapsen kanssa 6v, Eli minne kannattaa mennä ja mikä kiertää kaukaa.? Oliko corralejossa joku leikkipuisto missä oli trampoliini.
1290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä trampoliineja löytyy siisti paikka
vesipuisto on hyvä mutta älyttömänkallis ja lapsenpitää olla yli 120cm ja osata uida.
Dyynit on näkemisen arvoiset,muuten yleensä hotelli alueelta löytyy parhaat aktiviteetit lapsille mini discot ja muut ohjatut leikit.
Ei muuta kuin hyvää matkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


corralejo kirjoitti:

Lähiaikoina käyneet. -.Tekemiset lapsen kanssa 6v, Eli minne kannattaa mennä ja mikä kiertää kaukaa.? Oliko corralejossa joku leikkipuisto missä oli trampoliini.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu