Tuolla aiemmin olikin tosi kivasti jo kerrottu noista ostareista ja ostoksista yleensäkin Panamassa. Sellaista jäin vielä miettimään tuosta Albrook Mall:ista, että onko siellä näitä kansainvälisiä huippumerkkejä, tyyliin Gucci, Chanel, Dior, Dolce&Gabbana jne., vai ovatko putiikit enemmän paikallisia tuotteita myyviä? Olemme suunitelleet matkaa tuonne Costa Blancalle ja aiomme tod.näk. lähteä matkanjärjestäjän (AM) päiväretkelle Panama Cityyn. Tuolla retkellähän ainakin ennakkotietojen perusteella käydään juuri Albrook Mall:issa. Itseä kovasti kiinostavat juuri nuo huippumerkit ja jos niitä sieltä vielä hiukan edullisemmin saisi, niin jopa olisi ostoshullun matka täydellinen. Kiitos jo etukäteen tiedoista!
OSTOKSET PANAMASSA
CocoChanel
2
1094
Vastaukset
- nakki-pipa
kyllä kaikissa ostareissa joissa kävin oli ihan*oikeita* merkkiliikkeitä!
- -PaNaMaCiTy
Paras paikka löytää nuo kaikki mainitsemasi merkit on Multiplaza Pacific Mall joka sijaitsee Punta Pacífica districtillä. Uskon että se on etsimäsi :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093