Kuinka monta ihmistä harrastaa mäkihyppyä maailmassa? Aivan, Olisiko muutama sata. Ja siitä maailmanmestari. Perseen sillä mitalilla voi pyyhkiä, saman arvoinen kuin vessapaperi.
Sama hiihdossa. Alle 5 maata skapaa. Sitten tää hemohes paska Kuitunen tulee kuviin. Hyi saatana.
voi hvetti
paras09
5
360
Vastaukset
- niksus98
olet oikeassa paskat mitään mäkihypystä
- onko vai eikö ole
Onkos Pörttila Idolinsa matkassa Italiassa, lol
- kaikenlaisia
kuten sinä. Katselet vain pornofilmejä ja runkkaat. Heitä on varmaan maailmassa enemmän kuin mäkihyppääjiä.
- Nauttija.
..mäkihyppyä ei voi harrastaa tavalliset meikäläiset mutta toista se on hiihto ja sauvakävely.
- siinäseon
Harrastan yhdistettyä. Siinä sitä on miljoonia kavereita..On meitä noin 10 kappaletta. Olen maailmanparas, tonttia jakoon.
Manniset ja muut HAISTAKAA PITKÄ PASKA.
EN HARRASTA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1173113Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk612795Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352172Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1012091Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1251940Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva441931Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.101122Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas67974Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville11908Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta
Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu77880