morjens

Tuliko suoritettua akti homostellen. Kiinostais tietää jäikö terskanpäähän paska kokkareita?
2264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Et sitten ilmeisesti ole kokeillut anaaliseksiä myöskään heteroaktina? No, kondomia käytettäessä sellainen kieltämättä jää hieman paskaiseksi, riippuen suolen täyttöasteesta, liukasteen määrästä ja kondomin pinnan muotoilusta. Ilman kondomia - jota en suosittele kuin läheisten ja luotettujen kanssa - ei terskaan tai kalunvarteen jää yleensä käytännössä juuri mitään.

Pikku sotku lähtee kevyellä pyyhkäisyllä ja juuri lauettuaan on niin hyvissä tunnelmissa, ettei häiritse yhtään.

Jotkut kuulemma tykkäävät suolihuuhtelusta ennen anaaliseksiä sekä rentoutuksen että puhtauden vuoksi, mutta olen käsittänyt, että tämä ei limakalvojen kannalta olisi kovin hyvä ajatus. Huvinsa kullakin.

Hienoa, että sinua kiinnostaa! Kokeile toki joskus.

Äänestä

Tottakai akteillaan homostellen, jullikka - missä helvetin selibaatissa tässä pitäis olla??? Paskaa on aivoissasi enemmän kun meidän akteissamme.

Ja lopeta se heteron esittäminen, jos olisit hetsku, et kävisi täällä. Onko noin rankkaa kun vihaa itseään homona?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iljetykset... kirjoitti:

Tuliko suoritettua akti homostellen. Kiinostais tietää jäikö terskanpäähän paska kokkareita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu