Lauantaille piristystä :))

Jos hymysi hyytynyt, viirussa suukkisi...seuraava piristää taatusti kaamostasi synkkää ;)

http://youtube.com/watch?v=lSDFzg8_Wfg&feature=related
6727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

:DDDsiinä tärkimmät:DDDD

Äänestä
  • ihiminen on viisas mies.
    kaija ei tuohon pysty.
    mutta kaija koo pystyy¤ melkein"

    Äänestä

  • mitäkä mies kirjoitti:

    ihiminen on viisas mies.
    kaija ei tuohon pysty.
    mutta kaija koo pystyy¤ melkein"

    kilpailut.
    Ja pystyy?!
    heitäs toinen mokoma box

    Äänestä


Kyllä toi piristää tätä maanantai päivää hyvin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Senjuska4209 kirjoitti:

Jos hymysi hyytynyt, viirussa suukkisi...seuraava piristää taatusti kaamostasi synkkää ;)

http://youtube.com/watch?v=lSDFzg8_Wfg&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu