Milloin kyyneliä?

Milloin teidän vauvat on alkaneet itkeä ihan kyyneliä kanssa?
Meillä ollaan jo 3kk eikä vieläkään tullut kun kerran tasan yksi kyynel :D
3355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meidän pojalla tuli eka kyynel viikkoa ennen 5 kk:n ikää.

Äänestä

on se tuolla vauvakirjassa mulla ylhäällä. Oli se niin sydäntäsärkevää itkua :(

Äänestä

vuotta kun tuli kolme kyyneltä. Ja sen jälkeen niitä ei olekaan enempää näkynyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmu17 kirjoitti:

Milloin teidän vauvat on alkaneet itkeä ihan kyyneliä kanssa?
Meillä ollaan jo 3kk eikä vieläkään tullut kun kerran tasan yksi kyynel :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu