Krapulajökötys

Voisko vaikka joku kiva poika vähän imeskellä pippeliäni.
3819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Harmi ettei naiset kelpaa, olisin muute tullu. Ja turha enää peruu puheitaan

Äänestä

Sinä se sitten aina säännöllisin väliajoin käydä meille kertomassa, että pikkuveikka jököttää krapulassa. Hienoa, että toimii.

Äänestä
  • Arvelinkin että sua kiinnostaa, enkä ollu väärässä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Klunssi. kirjoitti:

Voisko vaikka joku kiva poika vähän imeskellä pippeliäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu