sexy tyttö!

125456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

tyttö kuvittelee aivan liikaa itsestään (lisää miinuksia)

Äänestä
  • hieman pitää ittiään mainostaa ku pitää olla yli 100 kuvaa omasta krupistansa...huh huh

    Äänestä

  • Onha tommosia yli mielisiä ihan hyvän näkösiä pissiksiä toi irc kalleria täynnä (Varmaan ihan vitun yli mielinen akka)

    Äänestä

Aikalailla väsyneen näköinen pissis... silmät puoliksi kiinni joka kuvassa. Jaa saahan sitä pakkelilla näyttävyyttä. Vähän niin kuin laittaisi Ladaan ralliratin... kyyti ei muutu mihinkään.

Äänestä

Ei tommosia oo olemassakaa,mie oon varmaan taivaassa.

Äänestä

Tossa mittakaavassa ittensä tyrkyttäminen! t:m.a.numminen

Äänestä

On kyllä niin hyviä peppu kuvia et käsi käy ja ahhhhh...=)

Äänestä

hirvee naama! Sitä paitsi noi kuvat on "pöllitty" jostain nettisivuilta...

Äänestä

liekkö linkki väärä? lähetäppä viestiä sähköpostiini.
Siis missä päi asut ja jos on se nimimerkki irc-galleria ssa ja silleesti.

Äänestä
  • muruh

    varmaa gallerian kaunein!, veikkaan että hän on jokapojan unelma!
    harmi kun en oo ite läheskään yhtä nätti kun hän :´(

    Äänestä

  • tämä-> kirjoitti:

    muruh

    varmaa gallerian kaunein!, veikkaan että hän on jokapojan unelma!
    harmi kun en oo ite läheskään yhtä nätti kun hän :´(

    muruh:n kuvat on muokattuja, kyseessä on nätti tyttö mut ihan malli oikeasti ja onhan sen rintoja ja ehkä naamaaki muokkailtu.

    sen sijaan esimerkiksi

    aleksa`
    http://irc-galleria.net/user/Aleksa`

    `Anne`
    http://irc-galleria.net/user/`Anne`

    on enemmän mun makuu

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


aaahhhh kirjoitti:

http://irc-galleria.net/view.php?nick=Mia---

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu