taitaa tulla kaikkien aikojen myyntikevät. KOHTEITA HÄVIÄÄ IHAN SAIRAANA..
Etuovesta poistuu
kohteita kiihtyvään tahtiin
8742
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vanne kiristyy tyfnyn päänympärillä. Viviscalimiestä viedään kohta palstalla ihan kautokeinona ja smalanderina.
Kas kun myyntitilastot taas kertovat ihan muuta. Eivät tahdo mennä kaupaksi. Kaiketi lainojen korot ovat kipurajoilla. Saattaa tuleva lamakin pelottaa. Sillä lamahan on tulossa - mainospaperin määrä on jo laskenut.
muuta. Katsoppas nostettujen lainojen määrää.
Los Stupid Tyfnys
los palamas myymään jossain vaiheessa... niin minä ja pari muutakin tuttua tehneet...
omistus-asunnoista, en vuokra läävistä.
Ihan niitä samoja asuntoja siellä jököttää mitä viime marrakuussakin katselin, hinnat vaan laskeneet 5 000 - 35 000. Ainakin näin täällä meillä päin 3-5 huoneisista rivi- ja omakotitaloista.
on laskenu, stadin alueella vaan nousee
Ikävää kemijärveläisten kannalta, jos yritit loukata, ja ikävämpää sinun kannaltasi jos kuvittelit olevasi nokkela.
Kuopiolaisista asunnoista on kyse. Ei se ole hullu joka pyytää vaan se joka maksaa, ja ilmeisesti porukka on kypsynyt maksamaan kun kerran hyväkuntoisten perheasuntojen hintoja on pitänyt alkaa rajusti pudotella.