retket

mihinkä kannattaa mennä ollaan vaan viikko maaliskuussa dorisol mimosassa 17/-24/3
2757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

selaile aluksi niitä. Muista kertoa matkan jälkeen omista kokemuksistasi.

Äänestä
  • 1. Suuri saarikierros
    2. Retki jossa käydään Nunnien laaksossa tai ainakin käydään kurkkaamassa alas Pico do Serradosta
    Omatoimisesti Monte ja Kasvitieteellinen puutarha lintutarha sekä orchideapaikka (keskimäisen alapuolelta tai keskustan yläosasta).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoo vailla kirjoitti:

mihinkä kannattaa mennä ollaan vaan viikko maaliskuussa dorisol mimosassa 17/-24/3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu