suzuki dr 800

Suitsa dr800 vm-90 venttiilien välykset ja moottorin öljytilavuus kiinnostais.
Kertokoot se joka tietää.
1950
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Öljytilavuus on filtterin kanssa 2.7 litraa ja venttiilivälykset kylmänä sekä imu että pakoventtileissä ovat 0,05-0,10mm.Muitakin teknisiä tietoja voit käydä katsomassa www.louis.de

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enskäman kirjoitti:

Suitsa dr800 vm-90 venttiilien välykset ja moottorin öljytilavuus kiinnostais.
Kertokoot se joka tietää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu