Kaksi ammattivaihtoehtoa, yksi valittava.

Onkos kellään kokemusta Datanomin tai Elektroniikka-asentajan koulutuksesta?
Työllisyys?
Palkka?
Olisin kiinnostunut molemmista, jos teillä olisi jotain mitä voitte kertoa ammateista. Eli miksi kannattaa valita juuri se toinen? :)
1330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Palkka riippuu työpaikasta. Mulla ihan normaali palkka 2200e/kk sisähommia ja rentoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8353984 kirjoitti:

Onkos kellään kokemusta Datanomin tai Elektroniikka-asentajan koulutuksesta?
Työllisyys?
Palkka?
Olisin kiinnostunut molemmista, jos teillä olisi jotain mitä voitte kertoa ammateista. Eli miksi kannattaa valita juuri se toinen? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu