Lopettakaa jo nuo kirjoittelut! ne kun eivät ole yhtään viihteellisiä saati ajatuksia herättäviä.
Nolaatte vain itsenne
Hyvää kesän jatkoa
Toivottaapi chattaaja läheltä
Nolaatte vain itsenne
Hyvää kesän jatkoa
Toivottaapi chattaaja läheltä
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Luuletko tosiaan että tuollaisten ihmisten takia lopettaisin kirjoittelun kuten sinä olet. Aika väärillä urilla olet jos näin kuvittelet =)
Lopetan juuri ihan sillon kuin itse haluan ja mitä tulee itsensä nolaamiseen niin eipä haittaa, itse tiedän millainen olen ja mitä teen ja sekös teitä rääväsuita vi**ttaa mutta ei ole minun ongelmani =)
Toivotteleepi vielä lähempänä oleva chattaaja =)
No eipä ollut arvostelija väärässä tällä kertaa, osui molempiin ja aiheesta.
Sururukka osoitat järjen ja mielenköyhyyttä kirjoituksillasi ja vastauksesi arvosteluusi on huonoa, tosin parempaa kun wavella joka luulee ja yrittää olla näppärä kirjoituksissaan
nimeltään " Cafe´lisää keskusteluja" ja alaryhmissä heti ensinmäinen "Aloittelijoille",joissa voi opetella vastaamaan viesteihin.Kokkeileppa sitä.
Ompas siinä herkkänahkainen nainen.
Jos ei kestä tippaakaan arvostelua,niin eikö sitten kannattaisi olla jo vastaamatta kokonaan?
Se,että alentuu jopa pahemmalle tasolle kuin arvostelija,osoittaa,että osa arvostelusta on aiheellista.
Onko sulla nahkaa ollenkaan?
Eihän tässä nahasta ja minun arvostelemisesta ollutkaan kyse.
Sano sie vaikka sana päivässä,mutta älä änkytä.
Antaa ihimisten kirjoitella.
Ja ku reilusti omana ittenään kirjottavat,niin mitä sitä paskahousut kommentoimaan?
osalta oikein - SuruRukan osalta väärin.
kukaan ei ole käskenyt sun lukea kirjoituksia täällä .Etkö osaa tai voi itse päättää mitä teet kuulostaa kovin onnettomalta .Itse voi valita mitä lukee ja mikä kiinnostaa mutta taitaa ollakin niin että olet vain niin utelias että haluat lukea ja onhan siinä jokin kateus kun niin hirmuisesti sua se kiusaa mitä jotkut pari ihmistä kirjottelee.
Mietippä miksi sä provosoidut ????
luette jos ottaa noin koville.
Vai osuuko kirjoitukset liian lähelle nilkkaa/polvea
"vittuako
luette "
että harva se päivä tulee luettua.