avast

Kokemuksia ilmaisesta avast-virusohjelmasta?
3315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Scandiskin kans on ongelmia, se ei tahdo toimia, jos Avast on toiminnassa

Äänestä

Minulla on vain hyvää käyttökokemusta,ostin pro version ja edelleen tyytyväinen.Ohjelma on ollut käytössäni puolisen vuotta.

Äänestä

Vuoden verran, ei ole ollut ongelmia viruksista kyllä muutenkaan. Kevyt ja tuntuu toimivan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pääpahka kirjoitti:

Kokemuksia ilmaisesta avast-virusohjelmasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu