...mistähän mahtaisi löytyä? Mielellään keskustan alueelta. Ei tarvitse olla muuta kuin perusvehkeet, joilla pääsee vääntämään. Tarkoitan edullisella ei-kaupallisen salin hintaluokassa pyöriviä paikkoja.
Kiitoksia.
Kiitoksia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Voit samalla hinnalla uida ja saunoa.
vielä se Keljon viestin punttisali - sieltä saat varmaan lisätietoa, paljonko maksaa mutta ainakin ennen vanhaan käyttöoikeuden sai maksamalla seuran jäsenmaksun. Ei välttämättä ihan vimpan päälle paikka mutta siellä "reenataan" tosissaan, eli rento meininki.
Olen vasta muuttanut Jyväskylään. Onko Keljo missäpäin kaupunkia? Kuulostaa hyvälle salille, tykkään treenailla itsekin lujaa ilman sen kummempia hienouksia.
Kukkumäki on keskusairaalan takana.
Valorinne on kyllöläntien varrella.
Ajoreitti:
keskusairaalantie > Länsiväylä > Kukkumäentie > kyllöläntie (valorinne on vasemmalla)
Monitoimitalon punttis on ainakin halpa ja sieltä löytyy perusvermeet. Se saattaa tosin olla iltapäivisin melko täynnä, mutta kyllä sinne mahtuu.
Jos opiskelee yliopistossa, niin Liikunnan punttis on hyvä vaihtoehto.