Spedellä yhteyksiä murhaajiin.

Spede Pasasella oli kaikkea. Jopa yhteyksiä palkkamurhaajiin:
http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Mika Lahtonen Spede uhkaili toimittajia Mustan Käden kostolla/1135233359528?ref=rss
121726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tietysti oli!

Äänestä

Oikeasti Spede oli HOMO oikeasti HOMO! Tämän paljastaa Joulko Turkka kirjassaan Häpeä.

Äänestä

pelaa reilua peliä ne on kieroja rikollisia kaaekki!

Äänestä
  • kun aiheet loppuu, niin ruvetaan puhumaan kauan sitten kuolleista henkilöistä paskaa, kateuksissaan!
    Hohhoijaa.

    Äänestä

En ihmettele, että Lahtonen sai kuonoonsa tuossa viikko takaperin.
Niinhän se on, se käy nenänpäälle jopa roskatoimittajalla, kun tarpeeksi jauhaa p*skaa...

Äänestä
  • Vankilakundien roskasakki pelkää, kun joku tutkiva journalisti paljastaa heidän saastaiset roiston tekonsa.

    Äänestä

  • totuutta. kirjoitti:

    Vankilakundien roskasakki pelkää, kun joku tutkiva journalisti paljastaa heidän saastaiset roiston tekonsa.

    Tiedä mitä lienee paljastelevat, mutta kyllähän se on yksi tosiasia, että määrätyt sensaatiohakuiset toimittajat, jotka lisäävät "faktoja" omasta päästään, ovat yhteiskunnan pohjasakkaa.

    Ei sillä, että kriminaaleja pitäisi jotenkin paapoa, vaan ihan sillä, että myös ihan tavalliset kaduntallaajat joutuvat välillä näiden roskatoimittajien uhriksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mano negro kirjoitti:

Spede Pasasella oli kaikkea. Jopa yhteyksiä palkkamurhaajiin:
http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Mika Lahtonen Spede uhkaili toimittajia Mustan Käden kostolla/1135233359528?ref=rss

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu