Me Vaasan vihreät ja demarit sekä kaikki muut monikulttuurisuutta ajavat tahot ja sosiaalitoimiston työntekijät vaadimme, että myös Vaasassa uimahalli pyhitetään musliminaisten yksityiskäyttöön joka viikon perjantai!
http://www.uutiskynnys.fi/uutiset/kotimaa/2008/suurkaupunkien-uimahalleissa-suljettuja-maahanmuuttajanaisten-uintipaivia
http://www.uutiskynnys.fi/uutiset/kotimaa/2008/suurkaupunkien-uimahalleissa-suljettuja-maahanmuuttajanaisten-uintipaivia
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vihreät ja demarit ovat kyllä oikealla asialla vaatimalla mamuille omat uimavuorot, kun tietää kuinka monilla mamuilla on HIV
Turvallisuuden takia myös vesi tulisi aina vaihtaa mamuvuoron jälkeen ja desinfioida allas
olisi syytä desinfioida ja säteilyttää zzzzzzzzzzz
että tuollaista tapahtuu Suomessa. Olkoonkin niin, että Suomessa on uskonnon vapaus, mutta kyllähän tuo alkaa mennä jo vähän liian pitkälle.
Itse maailmaa kiertäneen ja etenkin islamilaisissa valtioissa tiedän, ettei tuollainen tulisi ikinä kysymykseen meidän kristittyjen osalta.
Maassa maan tavalla, se ei ole rasismia vaan kylmä totuus, joka ei sovellu Suomalaiseen yhteiskuntaan niin miksi Suomalaisen yhteiskunnan pitäisi sopeutua näihin henkilöihin???
olla maan tavalla..ei suomessa ei voi olla totta, no voi se vittu olla totta.Koita nyt säki paffiloota päivittää pääs.
Lahjoittamalla jokaiseen pakolaiskeskukseen sekä kaikille maahanmuuttajille uuden fullHD laajakuva television, asennus on yksinkertainen plug and play ja sisältää satelliitti -vastaanottimen:
http://www.pvtt.mil.fi/maavoimat/kalustoesittely/popup.dsp?id=287
Tosi upee idis ja toimii aina.