Trust Wireless Scroll Tablet 4200

Miten saan sen asennettua Vistaan? Vanhaan xp:hen menee, uudempaan ei siihenkään. Apua!
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Katteles netistä oisko Trustiin uusia päivityksiä. Utele kaupasta, kun toi merkki on sen verta marginaalinen, että sieltä voi saada infoa että aiotaanko Sinun pöytääsi edes tehdä uusia ajureita. Noihin laatumerkkeihin ne tuli aika nopeasti. Se Trusti on samalta liukuhihnalta kuin Aiptek, joten tuurillaan Aiptekinkin päivitykset saattavat toimia onnistuneesti.

Äänestä
  • on kyllä Vista-päivitys, mutta kun ei mene niin ei mene. En tiedä, onko vika Trustin vai Vistan.

    Terv. Helianneli

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7059757 kirjoitti:

Miten saan sen asennettua Vistaan? Vanhaan xp:hen menee, uudempaan ei siihenkään. Apua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu