IE7Pro ei toimi

Eli kun painan Työkalut -> IE7Pro Preferences-kohtaa niin tulee ilmoitus:

Error:

The IE7Pro BHO hasn't been loader.


Mikähän voisi estää XP Pro koneessa tuon HBO:n lataustumisen? Asennettu useamman kerran ja aina sama juttu.
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • onko se tällainen:

    Työkalut-->Internet-asetukset-->Lisäasetukset
    ja sieltä tuo "enable third-party browser extensions" en tiedä kuinka sanatarkasti on suomennettu (kun itsellä englanninkielinen IE), mutta jotakuinkin salli (tai ota käyttöön) kolmannen osapuolen (tai ulkopuoliset) selainlaajennukset

    Voisitko ketjun aloittaja tarkistaa ruksituksen mainitusta kohdasta asetuksia (pitää siis olla ruksitettuna), sitten IE:n uudelleenkäynnistys ja kertoa häviääkö virheilmoitus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehdoton IE7Pro kirjoitti:

Eli kun painan Työkalut -> IE7Pro Preferences-kohtaa niin tulee ilmoitus:

Error:

The IE7Pro BHO hasn't been loader.


Mikähän voisi estää XP Pro koneessa tuon HBO:n lataustumisen? Asennettu useamman kerran ja aina sama juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu