Ollaan lähdössä kolmatta kertaa Thaimaahan ja nyt sitten on kohteena Patong Beach ja Duangjitt Resort. Onko joku ollut lähiaikoina tässä hotellissa ja kertoisiko lähikommentit? Matka kuumetta on ilmassa ja fiilis aika korkealla.
duangjitt resort
maanantaina
41683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kokemuksista en voi sanoa, kun mekin tänään sinne lähdössä.
Ainakin mitä olen täältä ja muualta lukenut, niin hotellista on tykätty.
olen itse lähdössä kyseiseen hotelliin maaliskuun alussa ja olis kiva jos kertoisit reissun jälkeen mitä paikasta tykkäsit. Jostain luin että siellä on jotain remonttia meneillään, mutta en sen kummemmin asiasta ole selvyyttä saanut.
joo, laittelen viestiä kun olen paikanpäällä oltu jokunen päivä.
No niin siellä sitten oltiin ja palattiin tänään aamulla. Hotelli on mega iso, useampi hotelli alueella ja paljon käveltävää hotelli alueella jos haluaa koluta koko hotelli alueen. Palvelu pelasi hyvin hotellilla ja me saimme huoneiston läheltä rantaa eli meidän huoneisto alkoi 5000 sarjalla, oli uudistettu huone, mutta takana sivummalla meidän huoneistossa rakennetaan toista hotelli, ei haitannut meitä millään lailla, äänet eivät kuuluneet huoneistoon häiritsevästi. Hotelli alueen lähellä on toinenkin rakennus projekti, joka ehkä jonkun mielestä voi haitata joitakin.
Patongin vilinä oli aikamoista, joten olimme todella iloisia, että hotelli alue oli rauhallinen sinne ei vilinä näy millään lailla. Hyvää matkaa sinne menevät.