Mistä niitä nykyään saa, kun lapseni olivat jonkun kaverinsa tykönä ja innostuivat siitä kovin.Netistä en ainakaan löydä ja sellainen pitäisi saada! Muualta jo kyselin, mutta ei vastausta kuulunut. Toivottavasti joku osaisi auttaa!
Kiitos :)
Viivakoodikaappari
4
772
Vastaukset
- Vieras123
Jos ymmärrän mitä tarkoitat niin meillä on sellainen. Meillä on joku ohjaimen näköinen ja sillä jotenkin voi kaapata viivakoodeja? Tyttö halus ostaa ja kaappiin on jäänyt. Citymarketin alennuskorista löydettiin maksoi 10€.
- mamma-73
sitä tarkoitin. Kaapataan viivakoodeja ja etsitään rosvoja niistä.
- mapee
ne oli hitti joskus kolme-neljä vuotta sitten ja kuten kaikki hitit menee ohi ja poistuu valikoimista tullakseen uudelleen.
Sillä kerätään viivakoodeja ja se reagoi koodeishin eri tavoin. Kaverin lukijan kanssa saa sitten tehtyä hommia lisää. Ihan hauska lelu oli, mutt akun koodit on kerätty niin touhu loppui siihen monasti. Eli aika kertakäyttöinen tavallaan..
Kirpparilla on joskus ollut tarjolla niitä. Huutonetistäkin voi katsoa. Niin ja jos on joku lelukauppa joka ei siis ole mikään jenkkiketju niin onhan voinuthyllyyn jäädä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle253200Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122329Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.742216Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1051961Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761633Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥451479Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta201387Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001285- 1161147
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151116