silitysrauta

kävi vahinko verhoja lyhentäessäni ja silitysraudassani on nyt liimanauhaa. suurimman osan sain pois mutta loput ei lähde :( mikä neuvoksi?
1213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Auttaisiko mikroliinalla hankaaminen. Ei varmaan tulisi naarmuja pohjaan ja mikrokuituliina ei välttämättä tarvitse pesuaineita.

Täällä neuvottiin Ihmesientä kaikenlaisiin putsauksiin, että lähtee hyvin liat. Auttaisikohan sinun ongelmaasi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liimanauha kirjoitti:

kävi vahinko verhoja lyhentäessäni ja silitysraudassani on nyt liimanauhaa. suurimman osan sain pois mutta loput ei lähde :( mikä neuvoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu