" Laukkuihin kätketyt kääpiöt varastavat matkatavaroita "
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200801247144310_ul.shtml
No niin! Meistä kääpiöistä (ei mistään v***n lyhytkasvuisista) on suurta hyötyä rikollisuudelle!
Matkalaukku-kääpiöt varkaina!
5
1059
Vastaukset
- Kaikissa yhteisöissä
Joka ainoassa yhteisössä sattuu poikkeuksia. Oli kai tämä "pikantti" uutinen, mutta ei siitä tarvitse välittää ja ei hävetä. Joka ainoassa yhteisössä on joku "joka lähtöön". Pitäisi paremminkin miettiä, mistä yhteisöstä tämä idea lähti liikkeelle....... Eikö olisi aiheellista esittää kysymys oikeaan osoitteeseen paremminkin? Ketkä hyötyivät ja keitä käytettiin hyväksi?
- kääpiöt ja
potkivatko,kun ei huomaa.Lakimme ei suojaa heiltä,joten,keinoja?
- ....näihin....
...0 älykkyys osamäärän omistavien tyyppien kirjoituksiin viitsi enään edes vastata. Olkaa omissa paskoissanne ja luuloissanne, ja lukekaa kaikki 7-päivää, Hymy ym lehdet jatkossakin niin pysytte yhtä tyhminä. Ettepähän ole viemässä oppineiden ja fiksujen lyhytkasvuisten työpaikkoja vaan teette jatkossakin niitä paskanluonti hommia tai vietätte päivänne lähiönne kaljabaarissa.
- sdg'sö
Kamppailussa kääpiöillä on pienempi ulottuvuus, mutta toisaalta ne kestää enemmän iskuja.
- Anonyymi
Kunniaa kääpiöile!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?881737- 851242
- 1101123
- 71937
- 102884
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56828- 36732
- 47731
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47671- 33663