chat ei toimi?

kahteen viikkoon en oo sättiin päässy, aina on ilmoitus "SIVUA EI VOI NÄYTTÄÄ"

onko se lopullisesti seonnu koko sätti vai onko mun IE:ssä jotain asetuksissa vikaa?
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo ei toimi munkaan sätti. aina kun oon kirjautumassa sisään niin lataa vaan ja lataa ja lataa mutta ikinä ei sivu aukea, kun laitan "edellinen" niin olisin muka päässyt chattiin kun sisällä olevissa lukee nimimerkkini...ja olen koittanut ohjeiden mukaan säätää niitä internet-asetuksia mutta sitten ei toimi mikään nettisivu jos sinne menen koskemaan, eli tuskin siellä vika.

Äänestä
  • ...koko netti tilttaa välillä kun yritän päästä chattiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

kahteen viikkoon en oo sättiin päässy, aina on ilmoitus "SIVUA EI VOI NÄYTTÄÄ"

onko se lopullisesti seonnu koko sätti vai onko mun IE:ssä jotain asetuksissa vikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu