Glarus beach

mmartsa

Moi!
Olisiko kellään kokemuksia Sunny Beachin Glarus
beach hotellista?
Ei olla vielä varattu matkaa,joten olisi
mukava kuulla toisten kokemuksia kyseisestä
hotellista.
Yleensäkin ekaa kertaa Bulgariaan.
Matkassa mukana 11vee lapsi.
Kiitokisa etukäteen.

5

2119

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vain

      En ole koskaan siinä hotellissa ollut, mutta myös soitettiin matkatoimistoon, kun varailtiin matkaa kesälle ja kyseltiin tuosta hotellista halvan hinnan vuoksi. Niin ihan pakko sanoa, että kyseisessä hotellissa ei sitten ole ilmastointia:) en tiedä oletteko ennen olleet, mutta meillä ainakin oli viime kesän heinäkuussa ajoittain todella tuskaista hotellihuoneessa ilmastoinninkin kera:p että en voisi kuvitella meneväni hotelliin, jossa ei ole ilmastointia. Tietysti jokaisen oman maun mukaan, mutta ajattelinpa kertoa jos teille tuo tärkeää:)

    • vain

      taas, en lukenut huolella viestiäsi, ja siinä lukikin että olette menossa ekaa kertaa:)

      • mmartsa

        Moi!
        Kiitos sinulle "vain",soitin itekkin finnmatkoille ja kysyin ilmastoinnista,esitehän sanoi ,että ilmastointi joka huoneessa,mutta nettisivut taas sanoi,että ei ilmastointia.
        Elikkä ei kyseiseen hotelliin.
        Nyt harkinnassa FM:n Amaris,sieltä ilmastointi
        ainakin löytyy´ja hinta suht sama.
        Jos on tietoa Amariksesta,niin kertokaa.


    • been there

      Olimme juuri kyseisessä hotellissa, eikä ollut hirveesti valittamista. Meidän huone oli ilta-aurinkoon päin, siis ei rannalle, ylimmässä kerroksessa ja siinä oli ilmastointi, (tai ainakin oli kalseaa) siitä huolimatta mitä luin netistä. Muistankin lukeneeni varausta tehdessäni, että osassa on, mutten enää löytänyt ko. kohtaa enää matkan lähestyessä. Ainut tuskainen päivä oli kun oli 38 astetta lämmintä ja sähköt poikki koko sunny biitsillä melkein koko päivän. Huone oli siisti, pyyhkeet vaihdettiin joka päivä, lakanat kerran. Sijainti oli hyvä, keskellä rantakatua. Aamiainen ok.
      Englantia saisivat vaan siellä paremmin opetella, tietyt asiat respassa ymmärsivät, mutta jos alkoi kyseleen enemmän, ymmärrys loppu :)

    • jk

      voin suositella glarus beachiä.hotellissa tehtiin täysremontti 2009.ilmastoinnit,ruokailut,palvelut ym.huippuluokkaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      385
      8468
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      173
      2820
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      13
      1162
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      76
      998
    5. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      61
      903
    6. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      25
      896
    7. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      873
    8. Sano nyt kiertääkö

      Huhut meistä tai jostain muusta?
      Ikävä
      64
      832
    9. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      50
      831
    10. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      72
      802
    Aihe