silmälaseista elikkäs

tekevätkä itsenäöntarkastuksen?olen hukannut sen mun lapun ja lähtö tänään...saanko nyt laseja ollenkaan?
2683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ole huoletta kyllä saat näön tarkastuksen ihan
varmasti kun menet laseja ostamaan.Ja ihan hyvän
ja ammattitaitoisen.
Hyvää matkaa sinulle.

Äänestä

Phuket ja Patong Beach, optikkoliike Sunoptic.
Oli mukana uusi resepti ja tarkoitus hankkia uudet linssit entisiin pokiin. Linssit sain,mutta aivan jollain muilla vahvuuksilla kuin mitä resepti kertoi. Ihan vain tiedoksi, että kyseisestä liikkeestä Patongilla ei kannata linssejä hankkia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tekevätkö näentarkastuksen? kirjoitti:

tekevätkä itsenäöntarkastuksen?olen hukannut sen mun lapun ja lähtö tänään...saanko nyt laseja ollenkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu