Finlux

Saisin mielestäni edullisesti (n.800€) Finlux
TVB-T HD Ready 37 tuumaisen töllön. Kannattaisko
ostaa? Onko kokemuksia ko. töllöstä? Asun kaaapeli taloudessa ja tallentava boksi on.
TV on uusi.
1233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eli unoha! lähes samalla rahalla saat jo samsung 37s67 töllön. joka on kuitenkin parempi ostos kuin kovasti kohiseva finlux.

finluxit tulee turkista jos sille jollain on merkitystä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lefa kirjoitti:

Saisin mielestäni edullisesti (n.800€) Finlux
TVB-T HD Ready 37 tuumaisen töllön. Kannattaisko
ostaa? Onko kokemuksia ko. töllöstä? Asun kaaapeli taloudessa ja tallentava boksi on.
TV on uusi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu