Eroottisin naiseuden objekti.

Yön valuva usva

Minusta se on polvipituinen aito nahkahame.
Mikä sinusta?

16

1751

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ennen

      .. vaimon kusisia sukkiksia

    • eroottisin :-)

      paskamummon peräaukon tulppa.

      • PetrusB

        Jos kysymys tarkoitti eroottisinta vaatekappaletta, niin kyllä minusta sellainen kauniisti liehuva, ohut ja polvipituinen helma sykähdyttää eniten. Takaa katsoen taas kaunis lantion liike, ja jotta sen näkisi, täytyy hameessa tai housuissa olla ideaa.


      • pampula
        PetrusB kirjoitti:

        Jos kysymys tarkoitti eroottisinta vaatekappaletta, niin kyllä minusta sellainen kauniisti liehuva, ohut ja polvipituinen helma sykähdyttää eniten. Takaa katsoen taas kaunis lantion liike, ja jotta sen näkisi, täytyy hameessa tai housuissa olla ideaa.

        ... on tietysti kevyesti laskeutuva "kukkamekko" jossa ns perhossiipi-hihat ja tietysti korkokengät, asuun sopivat ja höysteeksi pilkettä silmäkulmassa


      • kauneus katsojan silmissä
        pampula kirjoitti:

        ... on tietysti kevyesti laskeutuva "kukkamekko" jossa ns perhossiipi-hihat ja tietysti korkokengät, asuun sopivat ja höysteeksi pilkettä silmäkulmassa

        Petrus ja Pampula ovat samoilla jäljillä minne itsekin kirmaan.
        Toki vaate voi olla eroottisesti herättävä, mutta itse pidän kuitenkin vielä tärkeämpänä armeijasta tuttuja marssin osatekijöitä: ryhti, tahti, puhti.
        Siis hyvin tärkeää on, miten ja millä mielellä sen vaatteen kantaa.
        Todella eroottinen ilmestys on sitä vaikka kahvisäkkiin pukeutuisi.


    • Anonyymi

      Nahkahame pitkä ja sirot sappaa ja piiska

      • Anonyymi

        Mites ne sirot sappaa sopii neljänelosten jalkoihin?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mites ne sirot sappaa sopii neljänelosten jalkoihin?

        No siihen 185-senttisen ja 100-kiloisen, nahkahameeseen sullotun kropan jatkoksi nuo menevät aivan hyvin. Eihän millään ole mitään väliä enää muutenkaan.


    • Anonyymi

      Nahkaa ja ruoskaa

      Sm Pete

    • Anonyymi

      Nahkahousut mustat sellaiset ja piiska

    • Anonyymi

      Nahka hame ja käsiraudat taskussa

      Ehkä myös joku piiska ja raippaa,ja

    • Anonyymi

      Nahka puku ja sappaat

    • Anonyymi

      Minihame ja mustat sukkahousut

    • Anonyymi

      Transsit on kaukana eroottisesta. Lähinnä säälittää että joku on aivopessyt itsensä kyseiseen kulttiin. Epävakaus ja siitä johtuva alttius hörhöuskomuksiin vajoamiseen, ei ikävä kyllä katso koulutusta.

      • Anonyymi

        Aloitus vuonna 2008 ja keskustelu oli tarkoitettu transvestiititeille, etkä siis sinänsä ole väärässä kommentissasi.


      • Anonyymi00016

        Monia heteromiehiä tuntuu kiinnostavan seksihommat CD:n tai ns. sissyn kanssa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      186
      5116
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4189
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      73
      2915
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      234
      2327
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      120
      2138
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      41
      1458
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      243
      1285
    8. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      905
    9. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      846
    10. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      24
      835
    Aihe