Minusta se on polvipituinen aito nahkahame.
Mikä sinusta?
Eroottisin naiseuden objekti.
16
1759
Vastaukset
- ennen
.. vaimon kusisia sukkiksia
- eroottisin :-)
paskamummon peräaukon tulppa.
- PetrusB
Jos kysymys tarkoitti eroottisinta vaatekappaletta, niin kyllä minusta sellainen kauniisti liehuva, ohut ja polvipituinen helma sykähdyttää eniten. Takaa katsoen taas kaunis lantion liike, ja jotta sen näkisi, täytyy hameessa tai housuissa olla ideaa.
- pampula
PetrusB kirjoitti:
Jos kysymys tarkoitti eroottisinta vaatekappaletta, niin kyllä minusta sellainen kauniisti liehuva, ohut ja polvipituinen helma sykähdyttää eniten. Takaa katsoen taas kaunis lantion liike, ja jotta sen näkisi, täytyy hameessa tai housuissa olla ideaa.
... on tietysti kevyesti laskeutuva "kukkamekko" jossa ns perhossiipi-hihat ja tietysti korkokengät, asuun sopivat ja höysteeksi pilkettä silmäkulmassa
- kauneus katsojan silmissä
pampula kirjoitti:
... on tietysti kevyesti laskeutuva "kukkamekko" jossa ns perhossiipi-hihat ja tietysti korkokengät, asuun sopivat ja höysteeksi pilkettä silmäkulmassa
Petrus ja Pampula ovat samoilla jäljillä minne itsekin kirmaan.
Toki vaate voi olla eroottisesti herättävä, mutta itse pidän kuitenkin vielä tärkeämpänä armeijasta tuttuja marssin osatekijöitä: ryhti, tahti, puhti.
Siis hyvin tärkeää on, miten ja millä mielellä sen vaatteen kantaa.
Todella eroottinen ilmestys on sitä vaikka kahvisäkkiin pukeutuisi.
- Anonyymi
Nahkahame pitkä ja sirot sappaa ja piiska
- Anonyymi
Mites ne sirot sappaa sopii neljänelosten jalkoihin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mites ne sirot sappaa sopii neljänelosten jalkoihin?
No siihen 185-senttisen ja 100-kiloisen, nahkahameeseen sullotun kropan jatkoksi nuo menevät aivan hyvin. Eihän millään ole mitään väliä enää muutenkaan.
- Anonyymi
Nahkaa ja ruoskaa
Sm Pete - Anonyymi
Nahkahousut mustat sellaiset ja piiska
- Anonyymi
Nahka hame ja käsiraudat taskussa
Ehkä myös joku piiska ja raippaa,ja - Anonyymi
Nahka puku ja sappaat
- Anonyymi
Minihame ja mustat sukkahousut
- Anonyymi
Transsit on kaukana eroottisesta. Lähinnä säälittää että joku on aivopessyt itsensä kyseiseen kulttiin. Epävakaus ja siitä johtuva alttius hörhöuskomuksiin vajoamiseen, ei ikävä kyllä katso koulutusta.
- Anonyymi
Aloitus vuonna 2008 ja keskustelu oli tarkoitettu transvestiititeille, etkä siis sinänsä ole väärässä kommentissasi.
- Anonyymi00016
Monia heteromiehiä tuntuu kiinnostavan seksihommat CD:n tai ns. sissyn kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse654444Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1023717Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1083331Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.211896Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681883Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.871129- 89873
- 49841
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.105817Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä23774