Voi Damn!

oli ihan maailman tyhmin jätkä tänään. Onneksi se tuntematon muija veti sinua päin näköä. Oli kyllä mukava seurata touhujanne sivusta..naisessa oli kyllä enemmän miestä kuin sinussa =). Sinulla oli sikatyhmät "läpät"!
31644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

räkänokka!!suo idiootimpaa ei kyl löydy ku viitit tollasta skeida läppää tänne skriivaa,oisit ansainnu myös pari avokasta

Äänestä
  • ..Vai oikein skriivaa ... Juntit!

    Äänestä

  • LoL.. kirjoitti:

    ..Vai oikein skriivaa ... Juntit!

    TAIDAT SPEDE OLLA STADIN GÄNGSTA SIIS SIPOON RUOTSALAINEN PIPARI PÄRSSON HIFKI PAITA PÄÄLLÄ KULJET DDR HALLIIN JA KATSOT KU LIPUT KATOSSA HEILUU SEKÄ SUOMEN ETTÄ RUOTSIN JÅÅ-Å

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taksijonossa kirjoitti:

oli ihan maailman tyhmin jätkä tänään. Onneksi se tuntematon muija veti sinua päin näköä. Oli kyllä mukava seurata touhujanne sivusta..naisessa oli kyllä enemmän miestä kuin sinussa =). Sinulla oli sikatyhmät "läpät"!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu