alapää

välillä tuntuu että kun käy pissillä että kirvelee, ei joka kerta siis. pyyhkiminen käy kipeää ja muutenkin tuntuu että on jotenki hellänä. mikä voisi olla..??
3272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pöpö iskenyt

Äänestä
  • pöpö.. ei kyllä oo mikää sukupuolitauti kun ei ole koskaan ollut kun tuo yksi seksikumppani ja kortsun kanssa mennään

    Äänestä

Siis ei kuin vain pissinäytettä antamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hellänä kirjoitti:

välillä tuntuu että kun käy pissillä että kirvelee, ei joka kerta siis. pyyhkiminen käy kipeää ja muutenkin tuntuu että on jotenki hellänä. mikä voisi olla..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu