Ei patti kyselyjä

Outoa ettei täällä ole yhtään patti kyselyä tai syöpäepäilyä?

Rinnakkaispalstalla ei juuri muuta olekkaan
mistä mahtaa johtua tälläinen?:)
5333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olisikohan,kun näkevät siellä muitakin kyselijöitä?

Äänestä

että meillä täällä kirjoittelevilla useammalla on jo syöpä diagnosoitu, patit leikattu ja hoidot käynnyssä.

Äänestä
  • Sitten tällä palstalla on vielä niitä joiden syöpä on levinnyt tai uusinut. Sekä niitä, jotka elävät kontrollista kontrolliin.

    Johan sen otsikkokin sanoo.

    Äänestä

mutta ei kai niitä tarvitse joka aloitukseen laittaa!Ja kun vierailee tuolla syöpä-palstalla,saa tietää jo sen yksinkertaisen asian;jos epäilet itselläsi olevan syöpää-oli patteja tai ei-MENE LÄÄKÄRIIN!

Äänestä

Johtuu varmaan palstan aiheesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksiköhän? kirjoitti:

Outoa ettei täällä ole yhtään patti kyselyä tai syöpäepäilyä?

Rinnakkaispalstalla ei juuri muuta olekkaan
mistä mahtaa johtua tälläinen?:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu