NESARA

TOTEUTUI!

3

777

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tollo_Peloton

      Luuletteko että 13 reptiliaani verta olevaa illuminatin verisukua luopuisi maailmanvallastaan vain yhden N.E.S.A.R.A. lain johdosta ?

      Ei todellakaan... Vaan nämä roistot ovat vielä vallan kahvassa kiinni vielä 2012 ja 2015... Tiedäpä sitten mitä tulevat vuodet tuovat mukanaan mutta tod. jo 2012 vuonna monien ihmisten on mahdollista päästä täältä planeetalta pois galaktisen liiton aluksilla. Minä ainakin lähtisin heidän mukaan ja jättäisin nämä reptiliaanit pelleilemään ja leikkimään jumalaa tänne tuhoutuvalle planeetalle. Ei sinällään maapallomme on kaunis planeetta mutta täältä on viimeiset 13.000 vuotta puuttunut ihmisten kunnioitus näiden reptiliaani olentojen puolesta tai illuminatiksi heitä voisi kanssa kutsua.

      Nämä olennot (reptiliaanit) loivat ihmisen aikanaan 13.000 vuotta sitten kaivamaan heille kultaa. Mutta jokin meni pieleen kun se rotu kehittyi älykkäämmäksi kuin oli tarkoitus ja syntyi kapina. Mutta ihmisrodun risteyttäjät pysyivät edelleen vallassa ja ovat edelleen vallassa. Mutta nykyään he eivät enää uskalla näyttäytyä julkisesti niinä liskomaisina humanoideina mitä he ovat. Vaan he joutuvat muuttamaan muotoaan... Mutta nämä maailman johtajat ovat 50 % reptiliaaniverta. George W. Bush on reptiliaani, Al Gore ja kuningatar Elisabeth... Te näette sen jos katsotte heidän valokuviaan hieman tarkemmin.

      • melko hyvä

        vitsi, mutta...

        Oletko ajatellut, että näillä sivuilla käy alaikäisiä sekä fyysisesti, että henkisesti (fyysisestä iästään huolimatta).
        Joku raukka voi vielä ottaa noi sun juttusi tosissaan.
        Ihan totta. Kyllä näillä palstoilla sellaisiakin sekopäitä löytyy. Mikään väite ei ole heille liian paksu uskottavaksi. Pitäisi ottaa vähän vastuuta noista "heikommista" ennen kuin tuollaista fantasiaa kirjoittaa. Vaikka sitten vitsinä kirjoititkin.


      • orora

        Se on kuule ihan vaan joku arkinen kromosomihäiriö.

        Hitto ja ne sanovat minua hörhöksi :P


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      126
      5666
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      98
      4866
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4824
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      394
      2408
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      131
      2350
    6. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      2
      2007
    7. 112
      1923
    8. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1627
    9. 383
      1377
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      60
      1223
    Aihe