Olisi mukava surffata läpi täällä käyvien ihmisten kotisivuja.. :) Joten kysäisenpä:
Onko sinulla kotisivuja? Osoite?
Omani:
http://www31.brinkster.com/kissgoodnight/index.html
Muistakaamme vieraskirjat ;)
Onko sinulla kotisivuja? Osoite?
Omani:
http://www31.brinkster.com/kissgoodnight/index.html
Muistakaamme vieraskirjat ;)
Vastaukset 12
Vanhimmat
Omani löytyy tuolta:
http://koti.mbnet.fi/geopardi/
tai
http://www.geopardi.owns.it/
Toi sun sivu sano muuten jotain että The daily bandwidth limit for this customer has been exceeded. Ilmeisesti liikaa kävijöitä... :)
Omia kotisivuja ei vielä löydy, mutta mun kirjoittama juttu on täällä: http://atjw.sigmatic.fi/simsfactory/index.php?page=thesims&sub=kirjoitelmat&kirjoitelma=taikuutta
Palautetta kirjoituksestani otan muuten ilomielin osoitteeseen [email protected] :)
Geopardi, olipas hienoja kuvia - todella! :)
*merkkaa sivun suosikkeihin*
Etenkin pidin niistä luontokuvista,
koska kuvaan itsekin jonkun verran :)
Joo.. katsos se on oikeastaan vaan se sellainen "enter" -juttu, mistä pääsee varsinaisille sivuille. Oikea, TOIMIVA osoite etusivulle on:
http://www22.brinkster.com/scratchedmems
Nyt toimii! Hienot sivut, mutta selatessani niitä heräsi kysymys mielessäni: Käytitkö kovinkin isoa resoluutiota niitä tehdessäsi? :)
Miun pitääki päivitellä oma sivuni uuteen uskoon jossain vaiheessa...
siinä enter-kuvan alalaidassa lukee, että sivut on tarkoitettu pääasiassa 1024x768 resoluutiolla katseltavaksi... jos niitä yrittää selata 800x600 resolla, voi tulos olla aika kaamea :P
Kiitos, kiitos, KIITOS!!! Noilla sun sivuilla oli ladattavana vanha versio msn messengeristä, ja nyt sen ladattuani messarini toimii taas! KIITOS :D !
*nöyrä kumarrus*
Noh, oleppa hyvä vain =)
Ensin tää ei antanu kirjottaa tuota viestiä ja sit kirjotin sen uudestaan (vähän erilaisena) ja sit tääl oliki yht'äkkiä kaks samantapasta viestiä =S
Noh, oleppa hyvä vain =)
Sentäs jotakin tarpeellista löysit sieltä...
http://www.tsdt.cjb.net
http://www.geocities.com/p31p3h
tai
http://www.p31p3h.cjb.net
samat sivut, eri osoitteet.. ;)