runkonaulaimen kaasu, kun tuntuu joka paikassa maksavan yli 20 e/twinpack.SupaShot on kuulemma halpa mutta tekeekö sillä mitään?
Mikäköhän on
halvin impulssi
2419
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Heitä helvettiin koko impulssi. Se ei tee mitään muuta kuin vikailee. Letkutykillä kaikki mahdollinen ja pakolliset impulssillä.
Monet sanoo,että impulssi on kätevä ja säästää aikaa. Kompukkakannossa ja letkunvedossa säästetty aika hukkaa impulssin prakailuun 80 prosentissa työkohteissa.
Jos kuitenkin olet rakastunut siihen niin käytä vain valmistajan omia kaasuja. Tarvikekaasut johtaa vikasietotilaan entistä enemmän. Asiakas ne rojut maksaa kuitenkin joten ei ole ylimääräiset pennit sulta pois. Jos itellesi duunaat niin sitä suuremmalla syyllä letkuvehkeellä.
käytä aina naulaimen valmistajan suosittelemaa kaasua,koska kaasussa on voiteluaine mukana sylinterin voitelua varten ja annostus on oikea.piraatti kaasu voi rikkoa naulaimen ja sitten tulee kalliiksi.