montesol hotellin allasbaari

hola kaikille. voisiko joku kertoa montesol hotellin allasbaarista? elikkäs minkälainen on ja mitäköhän jano juomaa sielt saa?
mukavaa lomaa kaikille ja kiitos etukäteen vastauksista
2346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Baarin pitäjä symppis kaveri. Juomaa saa, jos sateen takia ei kiinni, niinkuin meillä yksi päivä.Ei siellä kukaan juonut kuin vettä ja kaljaa.

Äänestä
  • suljettu 31.12.2008

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maaliskuussa puerto ricoon kirjoitti:

hola kaikille. voisiko joku kertoa montesol hotellin allasbaarista? elikkäs minkälainen on ja mitäköhän jano juomaa sielt saa?
mukavaa lomaa kaikille ja kiitos etukäteen vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu